KURULUM

VE DEVREYE ALMA

KURULUM

VE DEVREYE ALMA

KURULUM VE DEVREYE ALMA

Gerekli izinler alındıktan sonra ekibimiz malzeme tedariği ve montaj sürecini başlatacaktır sonrasında danışmanlık kadromuz tesisinizin devreye alınması için gerekli onayların alınmasını sağlayacak ve güneş enerjisi sisteminiz devreye alınacaktır.

NEDEN ONSOLAR

Her Müşteri Bizim için Farklı ve Özeldir.

Onsolar Enerji olarak, görüştüğümüz her bir müşterinin her zaman açık bir güneş dizisi ile karşılanamayan farklı ihtiyaçları, bütçeleri, beklentileri ve gereksinimleri olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, bir enerji azaltma çözümü önermeden önce müşterilerimizi tanımak için zaman ayırıyoruz.

Ticari müşteriler için, siteye, işletmeye özel özgü bireysel tüketim ve faturalandırma verilerini analiz etmek ve anlamak için büyük çaba harcıyoruz. Müşterilerimize herhangi bir öneri sunmadan önce, tüm üsleri kapsadığımızdan emin olarak çok çeşitli enerji azaltma seçeneklerini keşfediyoruz.

Proje, tasarım, danışmanlık ve uygulama tecrübesi.
Yenilikleri her an takip eden ve doğru entegrasyonu çok hızlı bir şekilde sağlayan genç ve dinamik mühendis ve mimar kadrosu.
İşlerin zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi.
Satış sonrası bakım ve destek hizmeti.
Üretim değerlerinizin teminat altında olması ve uygun ödeme koşulları
Anlık sistem izleme.

Biz Sadece Müşteri Hizmetleri Vaad Etmiyoruz

Olağanüstü sürekli bakım ve satış sonrası destek
8 Yılı Aşkın Sektör Deneyimi
Pazar lideri ürünler ve garantiler sunuyoruz
Uzun Süreli Temiz Enerji Konseyi akredite montajcılar
İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sistemler ve sistem izleme
Bireysel ihtiyaçlara uygun yapılandırılmış yenilenebilir yatırımlar

SİZİ ARAYALIM

ÜCRETSİZ KEŞİF

Tesisiniz için ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru projeyi belirlemek adına ekiplerimiz gelerek keşif yapmaktadırlar. Keşif doğrultusunda size en uygun sistemin belirlenip fizibilite ve analiz çalışmalarının hazırlanması hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.